Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Aletsch
Member
Od: 11.2008
Offline
#
10609
23.02.2012, 01:34
Zohan
napisał(a):
Martwi mnie też to, że zawodnicy mogą zlekceważyć Standard.
Żartujesz, o tą jedną rzecz jestem pewien że będzie spina, to nie Odra Wodzisław czy GKS Bełchatów
Aletsch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aletsch
Znajdź inne posty napisane przez Aletsch