Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17419
Stary 22.02.2012, 23:56
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że ci "junior memberzy" to prowokatorzy z gorszej strony błoń. Nie dajcie się prowokować i tak są niesnaki..
Nie tylko z drugiej strony błoń. Sporo jest też cholerstwa z takich firm jak onet i im podobne, co tworzą użytkowników i wypowiadają się tylko po to aby wklejać linki do "swoich" portali i podbijać sobie "oglądalność" swojej nierzadko żałosnej twórczości. Wiadomo, premia będzie niezależnie od tego o czym się pisze, liczy się chwytliwość i kontrowersja. Siać ogólny zamęt, z korzyścią ukierunkowaną na jakieś swoje drobne interesy. Niestety podatność masy użytkowników tego forum, na taką formę propagandy jest zaiste zatrważająca.
Odpowiedz cytując