Mixu napisał(a):

|
Wydaje mi się że ci "junior memberzy" to prowokatorzy z gorszej strony błoń. Nie dajcie się prowokować i tak są niesnaki..
|
Nie tylko z drugiej strony błoń. Sporo jest też cholerstwa z takich firm jak onet i im podobne, co tworzą użytkowników i wypowiadają się tylko po to aby wklejać linki do "swoich" portali i podbijać sobie "oglądalność" swojej nierzadko żałosnej twórczości. Wiadomo, premia będzie niezależnie od tego o czym się pisze, liczy się chwytliwość i kontrowersja. Siać ogólny zamęt, z korzyścią ukierunkowaną na jakieś swoje drobne interesy. Niestety podatność masy użytkowników tego forum, na taką formę propagandy jest zaiste zatrważająca.