Terinho napisał(a):

Szkoda że nie posłuchaliście Patryka jak was wysyłał na drugą stronę błon... Większość z tu piszących naprawdę się do tego kwalifikuje . Jak byście COKOLWIEK byli zorientowani w klimatach kibicowskich to byście wiedzieli za co Patryk ma szacunek u FANATYKÓW i dlaczego jest traktowany inaczej niż wszyscy inni piłkarze którzy w tym klubie są tylko i wyłącznie dla pieniędzy . I poszli by wszędzie gdzie by im dali parę złotych więcej . Na meczu z Koroną będzie non stop skandowane nazwisko Patryka a jak wam się nie podoba to.....wynoście się drugą stronę błoń
|
W niedzielę na Reymonta odbędzie się zatem grupowy egzamin dojrzałości i test IQ. Trwał będzie 90 minut. Ty już oblałeś.