Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17417
Stary 22.02.2012, 23:26
Cytat:
Innego wyjścia nie widzę poza... wypożyczeniem albo sprzedażą Go do Klanu tam sie teraz miejsce zwolnilo... swoimi problemami wpisalby sie idealnie w fabule serialu... a moze by go Grazynka wdowa po Rysku jakos ogarnela przytulila do cyca jakby poczul troche milosci moze by zmiekl.... remont za Ryska by dokonczyl.... wszyscy byliby zadowoleni... w innym razie jeszcze go wezmą na Ministra Sportu bo ona taki ładny i komunikatywny.... i zakaze nam kiełbasę wpieprzać na meczach... to już przetragedia na maxa!!
To był dopiero suchar...

Zrobił, jak zrobił. Czasu nie cofniemy, szkoda - szczególnie dla Niego, że właśnie zmarnował swoją karierę.
Odpowiedz cytując