Wyświetl pojedynczy post
ADAMIAKOWA
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17416
Stary 22.02.2012, 23:18
Innego wyjścia nie widzę poza... wypożyczeniem albo sprzedażą Go do Klanu tam sie teraz miejsce zwolnilo... swoimi problemami wpisalby sie idealnie w fabule serialu... a moze by go Grazynka wdowa po Rysku jakos ogarnela przytulila do cyca jakby poczul troche milosci moze by zmiekl.... remont za Ryska by dokonczyl.... wszyscy byliby zadowoleni... w innym razie jeszcze go wezmą na Ministra Sportu bo ona taki ładny i komunikatywny.... i zakaze nam kiełbasę wpieprzać na meczach... to już przetragedia na maxa!!
Odpowiedz cytując