Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15854
Stary 22.02.2012, 22:28
Niektórzy to chyba faktycznie żyją w matrixie

Aleksander Kwasniewski w nowym portalu internetowym Pana Lisa :

"Kto sprawuje rząd dusz. Pudelek, czy Gazeta Wyborcza"
" Wyborcza natomiast jest ważnym ośrodkiem opinii dla setek tysięcy - bałbym się powiedzieć, że dla milionów, raczej dla setek tysięcy, już wymierającej polskiej inteligencji.
I to jest problem, co zrobić, żeby znaleźć kontakt z tymi środowiskami, które po Wyborczą nie sięgają. Społeczeństwo polega na tym, że takich różnych grup jest bardzo wiele, a musimy żyć razem, dlatego musimy szukać takich miejsc dialogu. Dlatego warto rozmawiać."

I nalepszy komentarz pod artykułem:

"Jeżeli Wybiórcza jest źródłem wiedzy dla milionowej, ale wymierającej polskiej inteligencji, to wypada się tylko cieszyć, że akurat ta część wymiera."


PS. Na portalu Lisa oczywiście znakomici "opiniotwórczy" publicyści : Nergal, Palikot, Wojewódzki, Siwiec, Kwaśniewski,Olejniczak. Odradzam
Ostatnio edytowane przez BBudowniczy : 22.02.2012 o godz. 22:35.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"