|
Ciekaw jestem co zrobi Małecki .. Bolek mu szuka klubu w Rosjii, ale okienko się zamyka 24 lutego
Zainteresowana jest podobno Lechia i Widzew, który już złożył ofertę ..
Co jeśli do rusków nie trafi, a do Lechii podobno są małe szanse ? Małecki mówił, ze NIGDY nie zagra w innym polskim klubie, a już na pewno nie poza Lechią i Śląskiem
czy w perspektywie iluzorycznych, ale jednak szans na euro i pół roku grania w piłkę, a nie bieganiu po schodach wybierze np Łódź ? zobaczymy ile są warte jego słowa ..
|