Enek napisał(a):

Madera ? Do wyciągnięcia za marne grosze!
Boniek mówi, że chłop ma talent. Gra w ME Widzewa już, bo nie chciał przedłużyć kontraktu.
|
Taki zawodnik by mógł nam się przydać, jedyny problem to jego kontuzjogenność. Ale nie jest powiedziane, że Widzew za niego weźmie marne grosze, jeśli by tak było to można go wziąć.