|
Mam nadzieję że Ci kibice którzy są naprawdę ogarnięci w realiach świata rzeczywistego nie dopuszczą do skandowania P. M.
No ....a, jeśli ja powiedziałbym że .......ę robotę i że nie chcę już pracować w mojej firmie, to reszta na drugi dzień w robocie skandowałaby moje imię? No ....a.
|