Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17404
Stary 22.02.2012, 22:01
Reserve napisał(a):Wyświetl post

To już jest ....a szczyt ! Głupota ze strony niektórych userów tego forum osiągnęła szczyt ! To jest ....a jakieś jebane .......one nieporozumienie !
Przypominam że KAZIMIERZ MOSKAL zrobił więcej dla Wisły Kraków niż ten kłamliwy, zakompleksiony piłkarzyna mógłby sobie przyśnić ! I co, nagle miałby kłamać bo Małecki w jakiś sposób mu nie pasuje? Co, nudziło się im i się na niego uwzięli?

Nie no ....a, to jakieś żarty są mam rozumieć?






90% userów powinna iść stąd i napić się porządnie - chyba ze po pijaku takie bzdury co drugi pisze.


Popieram prośbę - to nie tylko temat o Patryku M. ale ogólnie o piłkarzach - ale zamknięcie na 2 dni na pewno przyniesie dużo dobrego.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując