Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17402
Stary 22.02.2012, 21:56
Terinho napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że nie posłuchaliście Patryka jak was wysyłał na drugą stronę błon... Większość z tu piszących naprawdę się do tego kwalifikuje . Jak byście COKOLWIEK byli zorientowani w klimatach kibicowskich to byście wiedzieli za co Patryk ma szacunek u FANATYKÓW i dlaczego jest traktowany inaczej niż wszyscy inni piłkarze którzy w tym klubie są tylko i wyłącznie dla pieniędzy . I poszli by wszędzie gdzie by im dali parę złotych więcej . Na meczu z Koroną będzie non stop skandowane nazwisko Patryka a jak wam się nie podoba to.....wynoście się drugą stronę błoń

Jakbyście ty i Patryk lepiej byli zorientowani w klimatach życiowych świata realnego to byście wiedzieli czemu Patryk ma aktualnie przejebane. A jakbyście wy FANATYCY chcieli faktycznie pomóc Patrykowi to przy najbliższej okazji ( np w Cieniu - no chyba, że się już nie pokaże) dalibyście mu z liścia na otrzeźwienie.
Może by jeszcze wyszedł na ludzi.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 22.02.2012 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując