Zdanie każdego jest podzielone i chyba nikt nikogo nie "przeciągnie na swoją stronę" w tej dyskusji
Panowie - chillout, jutro LE, jutro można będzie się spinać. Myślę że to jest ważniejsze niż temat Patryk Małecki a ideały Wisły Kraków
Poza tym, merytroyczna dyskusja polega na
WYMIANIE argumentów, czyli do kogoś najpierw musi coś dotrzeć bo tak to najwyżej można bić głową w mur, jak w rewanżu z APOEL-em
