Wyświetl pojedynczy post
Verbrecher
Banita
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17400
Stary 22.02.2012, 21:49
Ja mysle ze Patrykowi Maleckiemu trzeba bedzie zaintonowac na ta melodie http://www.youtube.com/watch?v=ERngCBGtnr4 - slowa - Patryk , Patryk Malecki itd.... potem pozdrowienia Basalaja...

A pikole niech se gwizdaja i tak przestana przychodzic na mecze jak (nie daj Boże) stracimy matematyczne szanse na gre w pucharach , albo bedzie za zimno , za ciemno , albo mecz z Belchatowem.... dzieki za uwage

Patryk z nami kibicami
Odpowiedz cytując