Ja mysle ze Patrykowi Maleckiemu trzeba bedzie zaintonowac na ta melodie
http://www.youtube.com/watch?v=ERngCBGtnr4 - slowa - Patryk , Patryk Malecki itd.... potem pozdrowienia Basalaja...
A pikole niech se gwizdaja i tak przestana przychodzic na mecze jak (nie daj Boże) stracimy matematyczne szanse na gre w pucharach , albo bedzie za zimno , za ciemno , albo mecz z Belchatowem.... dzieki za uwage
Patryk z nami kibicami