Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17398
Stary 22.02.2012, 21:47
Terinho napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że nie posłuchaliście Patryka jak was wysyłał na drugą stronę błon... Większość z tu piszących naprawdę się do tego kwalifikuje . Jak byście COKOLWIEK byli zorientowani w klimatach kibicowskich to byście wiedzieli za co Patryk ma szacunek u FANATYKÓW i dlaczego jest traktowany inaczej niż wszyscy inni piłkarze którzy w tym klubie są tylko i wyłącznie dla pieniędzy . I poszli by wszędzie gdzie by im dali parę złotych więcej . Na meczu z Koroną będzie non stop skandowane nazwisko Patryka a jak wam się nie podoba to.....wynoście się drugą stronę błoń
Nie zniżę się do skomentowania tych pierdół które wystukałeś na swojej klawiaturce.Brak słów.
Odpowiedz cytując