|
Pazdan mógłby się przydać. Jego zaletą jest to, że może grać na różny pozycjach: ŚO/PO/DP. Nieraz przychodzili do nas piłkarze, którzy nie byli wielkimi gwiazdami ligi, a ich przydatność dla drużyny była/jest niepodważalna jak choćby Stolarczyk czy obecnie Wilk.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
|