|
Nie widze sensu w sprowadzaniu Pazdana, co prawda uważam go za solidnego ligowca, ale: nam potrzebny jest ktoś lepszy od tych których mamy obecnie w kadrze, a Pazdan jest co najwyżej na ich poziomie. Poza tym mamy 4 obrońców środkowych i każdy ma jeszcze conajmniej rok kontraktu ważnego, także musielibyśmy któregoś sprzedać.
|