Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12384
Stary 22.02.2012, 21:14
Nie widze sensu w sprowadzaniu Pazdana, co prawda uważam go za solidnego ligowca, ale: nam potrzebny jest ktoś lepszy od tych których mamy obecnie w kadrze, a Pazdan jest co najwyżej na ich poziomie. Poza tym mamy 4 obrońców środkowych i każdy ma jeszcze conajmniej rok kontraktu ważnego, także musielibyśmy któregoś sprzedać.
Odpowiedz cytując