Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17385
Stary 22.02.2012, 21:07
Co do zarobków to jest taka bardzo piękna piosenka, a jeśli Mały aż tak kocha Wisełkę jak się na to kreuje to dlaczego jego menadżer powiedział: "Wie pan, nasz dotychczasowy plan był taki, że Patryk odchodzi z Wisły latem, po Euro."? Czyżby chciał tu ktoś wyruchać kogoś na kasę? ;>

"Życie nie tylko po to jest by brać..."

Odpowiedz cytując