Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Enek
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
12383
22.02.2012, 21:06
Madera ? Do wyciągnięcia za marne grosze!
Boniek mówi, że chłop ma talent. Gra w ME Widzewa już, bo nie chciał przedłużyć kontraktu.
Enek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enek
Znajdź inne posty napisane przez Enek