Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17379
Stary 22.02.2012, 20:33
Drużynie nie zależy na wynikach.
Drużyna zagrała słabo ze Standardem.
Tylko Małeckiemu i Sobolowi zależy, taki Wilk i reszta ma wy**bane.
Zejście w 57 minucie jest bardziej upokarzające niż zmiana w przerwie (najśmieszniejsze jest to, że Moskal pewnie tak długo trzymał Małeckiego, bo miał nadzieję, że pozytywnie zareaguje).

Ciekawe, ciekawe Patryku.
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
Odpowiedz cytując