JacobusTSW napisał(a):

|
Mam pytanie na temat obróbki filmów. Stawiam swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie i szukam dobrego programu (zarówno płatnego jak i darmowego) do robienia amatorskich filmów. Czy ktoś poleciłby coś z czego korzysta przy montowaniu takich rzeczy?
|
Spróbuj Free Virtual Dub.