Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17376
Stary 22.02.2012, 19:58
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tam się dziwił, że wielu w tym sporze bierze stronę Małego doszukując się oszustwa ze strony Moskala. Smutne to jak wielu uważających się za Wiślaków tak nisko upadło. Ale co się dziwić, większość wyznawców naszej zajebistej "gwiazdy" ostatnich dni, pewnie nie skończyło nawet 15 lat więc o czym my mówimy. Cóż, wielu ma takich idoli na jakich zasługuje.
15 letni fanatycy, którzy myślą że jak zaśpiewają PM na młynie to stają się kimś.
Odpowiedz cytując