Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17375
Stary 22.02.2012, 19:49
Ktoś tam się dziwił, że wielu w tym sporze bierze stronę Małego doszukując się oszustwa ze strony Moskala. Smutne to jak wielu uważających się za Wiślaków tak nisko upadło. Ale co się dziwić, większość wyznawców naszej zajebistej "gwiazdy" ostatnich dni, pewnie nie skończyło nawet 15 lat więc o czym my mówimy. Cóż, wielu ma takich idoli na jakich zasługuje.
Odpowiedz cytując