|
Większość wylewa swój żal na Małeckiego z powodu wielkich nadziei wobec jego osoby. Każdego na swój sposób zawiódl. I jeszcze jedna wazna rzecz brak w drużynie osób z którymi można się identyfikować jako z wychowankami.Jeden Czekaj to za mało. Gdyby w WIŚLE było 4-5 wychowanków sprawa Małeckiego nie miała by takiego oddzwieku.
|