Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17370
Stary 22.02.2012, 19:40
Większość wylewa swój żal na Małeckiego z powodu wielkich nadziei wobec jego osoby. Każdego na swój sposób zawiódl. I jeszcze jedna wazna rzecz brak w drużynie osób z którymi można się identyfikować jako z wychowankami.Jeden Czekaj to za mało. Gdyby w WIŚLE było 4-5 wychowanków sprawa Małeckiego nie miała by takiego oddzwieku.
Odpowiedz cytując