tomo napisał(a):

Problem z Excelem2007. Coś mi się poprzestawiało i podczas pracy na arkuszu nie mogę przechodzić strzałkami pomiędzy komórkami. Gdy chcę przeskoczyć do komórki obok to muszę posługiwać się myszką, jest to niezwykle irytujące i wybija z rytmu pracy. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?
PS
To nie wina Scroll Locka
PS2
Problem drugi z tym excelu jest taki, że nie mogę skasować komórki deletem gdy na nią wskazuję. Muszę najpierw zaznaczyc i w pasku formuły skasować treść.
Co u licha z tym dziadostwem się dzieje ?
|
Podbijam na nową stronę. Na prawdę nikt nie potrafi mi pomóc ?