Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25100
Stary 22.02.2012, 19:25
tomo napisał(a):Wyświetl post
Problem z Excelem2007. Coś mi się poprzestawiało i podczas pracy na arkuszu nie mogę przechodzić strzałkami pomiędzy komórkami. Gdy chcę przeskoczyć do komórki obok to muszę posługiwać się myszką, jest to niezwykle irytujące i wybija z rytmu pracy. Pomoże ktoś rozwiązać ten problem ?

PS

To nie wina Scroll Locka

PS2

Problem drugi z tym excelu jest taki, że nie mogę skasować komórki deletem gdy na nią wskazuję. Muszę najpierw zaznaczyc i w pasku formuły skasować treść.


Co u licha z tym dziadostwem się dzieje ?

Podbijam na nową stronę. Na prawdę nikt nie potrafi mi pomóc ?
Odpowiedz cytując