Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17362
Stary 22.02.2012, 19:17
cfa napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty do kuuuuuuuuuuuuuurtki na wacie nie rozumiesz, że to mu tylko jeszcze bardziej zaszkodzi ? On teraz jest w zaawansowanej megalomani, którą trzeba jak najszybciej przygasić. Czyś Ty nie czytał wywiadu z nim gdzie uważał się za drużynę, ba drużynę która zagrała słabo
Jeszce raz napiszę, poza strzał z chyba 6 minuty gdzie dobijał Garguła, Patrykowi KOMPLETNIE NIC NIE WYSZŁO podczas gdy mecz w wykonaniu Wisły był nawet bardzo dobry!! O dziwo naprawdę im wyszedł mimo, że przez drużynę Patryka grali niemal w dziewięciu.
Ch** z tym czy to zaszkodzi Małeckiemu czy nie. Pytanie jak to mają odebrać piłkarze, o których Patryk powiedział:
Cytat:
Doszliśmy do takiego momentu, że ja powiedziałem, że w tej drużynie, na wynikach zależy najbardziej tylko mnie i Sobolowi
Bo ja na ich miejscu bym się poważnie w....... zdenerwowałbym się mocno.

Co się tyczy pikników, to gdyby przytyki z młyna ruszały ich na miarę wyobrażeń co poniektórych to Kraków już dawno zalała by fala samobójstw.
Odpowiedz cytując