haeno napisał(a):

@ Drozd
1. Jeśli mnie pamięć nie myli, to Małecki, jak i jego menadżer (albo tylko jeden z nich) stwierdzili, że nie poszło o finanse i nie rozumiem zupełnie czemu ciągniesz wątek jego płacy jako podstaw zachowania.
2. Z wywiadu z menadżerem wynika, że mieli plan by po euro iść do innego klubu i zarabiać pieniądze adekwatne do jego widzimisię.
3. Jak już poruszasz kwestię jego podwyżki, to mam pytanie - gdyby ją dostał po dobrej rundzie, czy należałoby mu pensję obniżyć po tej średniej w jego wykonaniu rundzie? W końcu mamy płacić za rozwój, to zabieramy za stagnację? ( i przy okazji, czy Mały by się zgodził na obniżkę?) skoro mamy już wszystkich sprawiedliwie taktować
|
No trafiłeś w samo sedno. Ja tylko dodam, że jeśli miałby dobrego menago to ten by zadbał o odpowiednie zapisy w kontrakcie. Premie asystowe/bramkowe, roczne podwyżki itd. itp.
Nie znam osobiście Patryka ale wydaje mi się być osobą bardzo podatną na manipulację.