Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10598
Stary 22.02.2012, 17:51
Panowie przeszło 30 postów wykasowałem, ja wiem że temat Kosowa jest ciekawy i trzeba o nim pisać, szanuje to. Ale mimo wszystko uważam, że temat w dziale sportowym nie przejdzie.

Przypomnę tylko, że nazwa tematu to Wisła Kraków w europejskich pucharach 2011/12 i tego proszę się trzymać.
A jak ktoś by chciał jeszcze ''wymordować'' Albańczyków, Serbów, Bośniaków itp to niech się liczy z tym, że bn nieunikniony! Nie ma pobłażania. Z mojej strony koniec OT.

P.S Wszyscy sprawiedliwie zostali ukarani za rozmywanie tematu.
Odpowiedz cytując