Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17336
Stary 22.02.2012, 16:24
Doprawdy pora umierać.

Jak to możliwe, że ktokolwiek może podważać słowa takiej ikony Wisły jak Kaziu Moskal ? Nie mieści mi się w głowie jak żyję by tak traktować Kazka. I to żeby chociaż obcy! Ale mieniący się kibicami Wisły
Odpowiedz cytując