Gwiaździsty napisał(a):

|
Wszystko pięknie ładnie tylko zobaczymy na derbach, kto pociągnie zespół do walki. Nie gry tylko walki. Bo jaka "walka" była ostatnio to widzieliśmy.
|
W derbach jeśli idzie o boisko to bardziej jestem zainteresowany golami niż jobami na czarnego i manifestacjami pod trybunami.