Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17332
Stary 22.02.2012, 16:02
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pięknie ładnie tylko zobaczymy na derbach, kto pociągnie zespół do walki. Nie gry tylko walki. Bo jaka "walka" była ostatnio to widzieliśmy.
W derbach jeśli idzie o boisko to bardziej jestem zainteresowany golami niż jobami na czarnego i manifestacjami pod trybunami.
Odpowiedz cytując