Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17327
Stary 22.02.2012, 14:56
Ludzie dajcie spokój z tymi sporami, sami się tylko dzielimy a jest nam to teraz niepotrzebne. Niestety ale cały od kilku lat wokół Wisły wybuchają co raz to nowe afery, którymi zajmują się wszyscy wokół, nie tylko dziennikarze ale także My kibice. I to jest w tym najgorsze bo prawdziwym problemem Wisły nie jest Mały, stadion, kibice tylko tym problemem jest dylatanctwo i nieudolność ludzi zarządzających Wisłą. Nasz zarząd ma nas wszystkich kibiców w dupie i w dupie ma dobro Wisły. A takie afery są im na ręke bo odciągają uwagę od głupich i nieudolnych działań którymi od czasu do czasu chcą zabłysnąć. Niestety ale taka afera jak ta z Małeckim to jest dla nich woda na młyn, podzieli to kibiców taka jak właśnie teraz dzieli, nie będzie jedności wśród nas. A to w tej chwili jest najgorsze.
Odpowiedz cytując