Wyświetl pojedynczy post
tokra
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17324
Stary 22.02.2012, 14:43
3żyk napisał(a):Wyświetl post
Kibiców to Patryk podzielił już kawałek czasu temu odsyłając część na drugą stronę Błoń. Teraz dzieli drużynę i to w niezwykle ważnym momencie. Jeżeli trybuny okażą poparcie człowiekowi, który jasno powiedział, że drużyna ma wyjebane na Wisłę i jej wyniki, to zrobi się kompletny dramat.
Widzieliśmy wywiad z Panem Małeckim na stronie Skwk i obawiam się, że niczego dobrego spodziewać się nie możemy. Na następnym meczu pozostaje tylko zdzierać gardło i krzyczeć z całych sił "Wisła, Wisła, Wisła", może uda się zagłuszyć fanatyków Pana Małeckiego.
Odpowiedz cytując