Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17320
Stary 22.02.2012, 14:39
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Tylko ten "grzeczny chłopiec" będąc na boisku haruje jak wół nie strojąc fochów, kiedy trener zdecyduje się go z boiska ściągnąć. Nie widziałem jeszcze meczu z udziałem Wilka, z którego schodziłby z boiska nie zlany litrami potu i w czyściutkich fatałaszkach. Patryk dał d... szkoda jedynie, że nie potrafi się do tego przyznać, wciąż trzymając głowę w chmurach z manią wyższości nad całą resztą. Szkoda bo mimo wszystko lubiłem Jego zawadiacki styl bycia i to co prezentował na boisku, a naprawdę tak na krajowym podwórku jak i w europejskich pucharach był postacią wyróżniającą się w Wiśle. Jednak jeżeli zaczyna siać ferment w drużynie, to najwyższa pora żeby zmienił otoczenie. Może zmądrzeje.
A czy ja gdziekolwiek napisalem, ze Czarek nie haruje? Oczywiscie, że haruje i jestem mu za to bardzo wdzieczny. Ja porownalem tylko ich charaktery.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując