Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17319
Stary 22.02.2012, 14:34
Kibiców to Patryk podzielił już kawałek czasu temu odsyłając część na drugą stronę Błoń. Teraz dzieli drużynę i to w niezwykle ważnym momencie. Jeżeli trybuny okażą poparcie człowiekowi, który jasno powiedział, że drużyna ma wyjebane na Wisłę i jej wyniki, to zrobi się kompletny dramat.
Odpowiedz cytując