TommyTSW napisał(a):

|
prawda jest taka że nigdy w żadnym polskim zespole nie zrobi się dobrej drużyny gdzie dominują obcokrajowcy bo chyba logiczne jest to, że jest to dla nich przystanek min do sąsiednich krajów które naszą piłkę ligową wyprzedzają o lata świetlne, już nie mówię o jakiejś zgranej paczce co tworzą widoczną drużynę.Liczyć jeszcze można na graczy podpisując z nimi wieloletnią umowę, wtedy faktycznie może im zależeć na wynikach zespołu w takiej lidze, a takiemu co kontrakt wygasa po sezonie?Sorry ale na dzień dzisiejszy nie mamy kogoś takiego jak ma np Legia Vrdoljaka.
|
Tak tylko, że w polsce nie ma też klubu który by KUPOWAŁ rodzimych piłkarzy bo ceny jakie są dyktowane za nich, nie ido w parze z umiejętnościami. To jest powód dla którego są ściągani zagraniczni gracze. Poza Wojciechowskim który potrafi wydac milion euro na Sobiecha, a później rzucic fochem nikt tyle nie wydaje.
Inwestycja w szkolenie była by ciekawa, ale tutaj hmm nie będę nic pisał bo mam za małą wiedzę. Ba przyznam nawet, że na żywo jeszcze nie widziałem stadionu Wisły :/