Nie wiem czy ktos juz podawal linka. Wywiad z menadzerem Patryka:
http://natemat.pl/1849,to-kiepski-mo...yka-maleckiego
"
Powiem tak. Mogę zrozumieć, że odsunięto mi zawodnika z zespołu, ale najczęściej piłkarza przesuwa się do Młodej Ekstraklasy Nasza kancelaria już została poproszona o zbadanie, czy taka decyzja Wisły nie kłóci się z przepisami PZPN."