KOALIK napisał(a):

|
Wielu kibiców z tego forum uważa, że największym problemem Wisły w tym momencie jest Małecki. Nie szrot z zagranicy, nie mnóstwo ludzi niszczący Nasz klub od wielu lat (obecnie w największym stopniu Basałaj i Valckx), tylko jeden piłkarz z trudnym charakterem, który zagrał więcej udanych spotkań w Wiśle niż szrot z zagranicy razem wzięty (nie mam na myśli Pareiki, czy Meliksona). Róbcie tak dalej, a za kilka miesięcy Polacy będą jedynie na trybunach, ale w roli kibiców i z obowiązku jeden junior na rezerwie, bo jest taki wymóg w Ekstraklasie. Tylko wówczas nie miejcie pretensji. Wy teraz krzyczycie z oburzenia, ale za niedługo będziecie wstydzić się przed samymi sobą tych słów.
|
Z całym szacunkiem, lecz czy znaczy to, że Patrykowi wolno wszystko ?
Gra szrot, bywa, istnieje coś takiego jak obniżka formy, ale wtedy dwa razy zastanawiam się co mówię.
Jeśli dostajesz w szkole ocenę niedostateczną, to wina jest zawsze po stronie nauczyciela, dyrektorki, woźnej, czy Twojej, bo się nie przygotowałeś. ?