Wyświetl pojedynczy post
olszaniec
Junior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Miechowity :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17239
Stary 22.02.2012, 10:01
lazy napisał(a):Wyświetl post
Miałem już nic nie pisać w tym temacie, ale czytając ten "wywiad" z Małeckim doszedłem do wniosku że to nie tylko on jest winien, ale Ci którzy go "wspierają". To towarzystwo wzajemnej adoracji, kibolski fanklubik czy też kółko różańcowe w którym udział biorą podszeptywacze, kumple i ziomy. Te niedowartościowane indywidua znalazły sobie maskotkę do głaskania po główce i adoracji, swojego "Piłkarza-kibola". Nawet się nie dziwię Patrykowi, że wpadł w takie towarzystwo, przecież każdy lubi komplementy.
Smutne jest jednak to że ci "życzliwi" zrobili mu wodę z mózgu i stąd te kolejne wpadki i afery Małeckiego. Przecież on przez tych gości żyje w wyimaginowanym świecie gdzie on jest najlepszy.
A może to jest tak, że ci przyjaciele Patryka czerpią korzyści ze znajomości z nim ... darmowe imprezki zabawy, Patryk staje się ofiarą, gubi się nie wie komu ufać kto jest jego przyjacielem kto wrogiem ... nikt nie chce pomóc wszyscy przeciwko niemu, tylko Patryk jest za Klubem. Cały świat uparł się żeby mu nogę podstawić, ale on dzielnie daje radę i prze do przodu ... ledwo bo ledwo (jak przeżyć za 30 000zł za marne kopanie piłki) ale daje radę. Skoro jest tak wierzącym osobnikiem to wiara też mu nie pomaga w pokonywaniu przeszkód dnia codziennego? Pytanie tylko w co Patryk wierzy?
Odpowiedz cytując