Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17225
Stary 22.02.2012, 09:22
A niech i sobie 'wybrani' skandują nazwisko Patryczka - chłopak pewnie i tak tu czyta wpisy o nim, ma pewnie internet i widzi, że nikt poza ziomami z podwórka nie jest za nim. Chyba, że Patryk chciał być legendą tylko i wyłącznie młyna. A raczej wybranych z młyna.
Wszyscy normalni KIBICE (i KIBOLE) WISŁY (nie Patryka) pokazują mu drzwi.

Kibiców Patryka uprasza się o założenie klubu KS Małecki i wypierdalanie na trzecią stronę błoń. Bo wam się chyba ideały pomieszały.
Odpowiedz cytując