A niech i sobie 'wybrani' skandują nazwisko Patryczka - chłopak pewnie i tak tu czyta wpisy o nim, ma pewnie internet i widzi, że nikt poza ziomami z podwórka nie jest za nim. Chyba, że Patryk chciał być legendą tylko i wyłącznie młyna. A raczej wybranych z młyna.
Wszyscy normalni KIBICE (i KIBOLE) WISŁY (nie Patryka) pokazują mu drzwi.
Kibiców Patryka uprasza się o założenie klubu KS Małecki i wypierdalanie na trzecią stronę błoń. Bo wam się chyba ideały pomieszały.