Bardzo ładnie to opisane jest w wywiadzie, typu: zasugerowałem trenerowi, że jeżeli nie pasuję charakterem do drużyny to może mnie pan nie brać pod uwagę przy ustalaniu składu. Ciekaw jestem jak to naprawdę wyglądało

Poza tym brak wstawienia się za Patrykiem może oznaczać, że stanieri albo nie przepadają za Małeckim, albo rzeczywiście mają w dupie wszystko. Patrząc jednak przykładowo na Jovanovica i jego ambicje wątpię, by całkiem zlewali Wisłę.