Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15832
Stary 22.02.2012, 08:38
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
- trzecia rzecz - skoro są badania na których sie opierasz że trzeba będzie sprowadzać imigrantów to każdy normalny rząd położyłby terz ogromny nacisk na to żeby ułatwić życie młodym rodzinom, dac im zniżki na kolejne dzieci, ułatwtwienia, tworzyć przedszkola, perspektywy.A co widzimy .NIC.A jeszcze 2 lata temu słuszeliśmy z ust niejednego polityka PO jak to jest wspaniale będąc w Unii Eur. bo Polacy mogą bez problemu wyjeżdzac do pracy w całej Europie,korzystać z ich świadczeń, zakładac tam rodziny.
i tyle w temacie
Na podstawie obecnych tendencji tworzy się dość dokładne przewidywania dotyczące tego ilu będzie Polaków w 2020, 2030 itd... Ogólny wniosek jest taki, że bedzię nas coraz mniej. Zamiast zastanowić się dlaczego tak jest to rząd przyjmuje to do wiadomości jako konieczność historyczną, od której nie ma ucieczki, no a skoro nie ma ucieczki to trzeba, na przykład, podnieść wiek emerytalny.
Tymczasem system emerytalny, poza tym że wykańcza sam siebie, to przy okazji powoduje, że jest nas Polaków coraz mniej.