Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17217
Stary 22.02.2012, 08:35
Połowq tego forum niczym nie różni sie od Maleckiego.
Kiedys i wam ktos każe W Y P I E R D A L A C !

Stado dwulicowych pseudofanów.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.02.2012 o godz. 08:41.
Odpowiedz cytując