|
No Mały chyba sobie kpi... łaskawie mówi trenerowi, że może go nie brać na mecz? Moim zdaniem cały ten wywiad to strzał w stopę, Patryk teraz powinien siedzieć cicho i czekać na transfer. Jakby ta rozmowa była za miesiąc miała by zupełnie inny wydźwięk, nie wpominając o tym, ze mogłaby zostać pozbawiona niektórych, niestety, idiotycznych zdań.
|