Wyświetl pojedynczy post
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17200
Stary 22.02.2012, 00:35
Wiślak-1990 napisał(a):Wyświetl post
A co to jest klub Twoim zdaniem jeśli można wiedzieć? To nie jest złośliwe pytanie tylko raczej moja ciekawość.
to 106 lat tradycji, nie 24rotelni gnojek wycieraacy sobie gębe Reymanem i obrażającym się na Kazka Moskala. Przypominam C ze Kazek grał z Wisłą w II lidze jest od juniorów jej wychowankiem. No stary nie wiem jak zaczać. Małecki był w Wiśle nikim. Ktoś dobrze napisal gdyby go amika z Mazur wyciagnela dzisiaj mialby dziare Reissa i spiewał piosenki o Klejorzu. Chłop niepiśmienny.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując