Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17199
Stary 22.02.2012, 00:29
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak wałkujecie temat kontraktu. Argumenty czemu ma być podwyższony a także na jaką kwotę...
Głównie temu żeby takim "małeckim" nie odp......alało. A kwota powinna być zależna od wyników. Dzięki Małeckiemu i Wilkowi byliśmy o 3 minuty od Ligi Mistrzów. Zasłużyli na 5 000 miesięcznie więcej? To rocznie 120 000 mniej w kasie klubu. Gdyby jakimś cudem bilety były po 10 zł to za pełny stadion mamy 300 000. Gdyby były po 20 to 600 000. Zatem czy dla klubu 120 000 rocznie to dużo?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując