http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_sektora_b12/
To jest po prostu piękne:
"
Po meczu jeszcze raz sprawdzono, czy ilość miejsc widniejących w systemie sprzedaży zgadza się z ilością miejsc w systemie sprzedaży. Potwierdzono, że obie liczby są takie same. Nikt więc nie posiadał biletu na miejsce, które nie istnieje na stadionie, a jedynie część kibiców została źle poinformowana przez stewarda."
Najważniejsze żeby liczba biletów które można sprzedać zgadzała się z liczbą biletów które można sprzedać.