Terinho napisał(a):

|
Jest kibolem Wisły , czyli jednym z nas . A wy pikniki możecie sobie tu nagadać na niego w internecie . Na meczu z Koroną cały młyn będzie skandował jego nazwisko.
|
Jakby był kibolem to nie popierd*liłby lubianego przez kibiców Kazika i podał mu rękę oraz nie wyjechałby w trakcie meczu z Reymonta.
Zawsze go lubiłem, ale niestety miarka się przęgła. On jest tylko piłkarzem który czasem w większy lub mniejszy sposób utożsamia się z Wisłą przez co ma rzesze sympatyków. Tyle że przed najważniejszym meczem ostatnich lat robi wszystkich w *uja, bo mu nie chcą dać kontraktu z podwyżką (jeszcze ciekawe za co ta podwyżka, bo napewno nie za ostatnie miesiące) czy cholera wie co. To my jesteśmy kibicami, to my na stadion chodzimy, kibicujemy, jeździmy na wyjazdy, żyjemy tą naszą Wisłą i żaden piłkarz nie ma prawa tak naszego klubu zeszmacić jak zrobił to Mały.
Kara może i surowa, ale napewno da do myślenia innym grajkom i będzie na kilka dobrych przyszłych lat przestrogą dla kolejnych "Małeckich".
I Mały zamiast awansować do następnej rundy LE, walczyć o mistrza, grać na euro to będzie trenował indywidualnie do końca sezonu, co mam nadzieję że tak będzie i przejdzie do Warty Poznań gdzie będzie zarabiał tyle co w Wiśle przez 3 dni.