Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17189
Stary 21.02.2012, 23:28
Myślę, że pewna formuła w Wisle się wyczerpała. System logicznych awansów nie istnieje i został obnażony przez Małeckiego. Ostatnio funkcjonuje wyłącznie sprzedaż i wypożyczenie. Mecz z Pasami, to zwykły mecz a Czekaj ostatnim Mochikaninem (Wiślakiem) , oczywiście do czasu prośby o zasłużoną podwyżkę Pikniki - stadionu - nawet za najtańsze w Europie bilety, nie zasiedliły a doping kumatych w polskim wydaniu, jest nierozumiany. Moskal najwyżej do Czerwca i do tego Wisła ogłasza, że nie stać ją na żadnych piłkarzy Psy szczekają, a karawana jedzie dalej, tylko gdzie nas zabierze, ten pociąg ostatni, no gdzie
Ostatnio edytowane przez kot : 21.02.2012 o godz. 23:31.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując