Titto napisał(a):

Mariusz Magiera
Straszna bieda na pozycji której Mariusz występuje (lewy obrońca). Wychowanek Wisły, więc wydaje mi się, że byłby zainteresowany powrotem tutaj.
|
On jest wychowankiem jakiegos klubu z Andrychowa i Gwarka Zabrze! Do Wisly trafil jak mial 19 lat a poza tym, on jest slabym lewym obronca i na pewno nie lepszy niz Paljic lub Diaz.
Jedyny pilkarz Gornika, ktory bylby naprawde wzmocnieniem to Prejuce Nakoulma, ale mielismy juz ten temat...