Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12374
Stary 21.02.2012, 23:17
Titto napisał(a):Wyświetl post
Mariusz Magiera

Straszna bieda na pozycji której Mariusz występuje (lewy obrońca). Wychowanek Wisły, więc wydaje mi się, że byłby zainteresowany powrotem tutaj.

On jest wychowankiem jakiegos klubu z Andrychowa i Gwarka Zabrze! Do Wisly trafil jak mial 19 lat a poza tym, on jest slabym lewym obronca i na pewno nie lepszy niz Paljic lub Diaz.

Jedyny pilkarz Gornika, ktory bylby naprawde wzmocnieniem to Prejuce Nakoulma, ale mielismy juz ten temat...
Odpowiedz cytując