Terinho napisał(a):

|
Jest kibolem Wisły , czyli jednym z nas . A wy pikniki możecie sobie tu nagadać na niego w internecie . Na meczu z Koroną cały młyn będzie skandował jego nazwisko.
|
Chyba upadłeś na głowe. Miarka sie przebrała ile razy można mu wybaczać.Gość nie jest godzien nosić koszulki z Białą gwiazdą. Ludzie w telefonice zapie***** na 3 zmiany na jego pensje a on sobie robi jaja z Cupiała, Klubu i z nas Kibiców. Nie ma miejsca dla takich pajaców.