|
Senior Member
Offline
|
|
Daja`n napisał(a): 
|
Idźcie na całość walnijcie jeszcze oprawę na jego cześć.I proponuję zawiesić doping do czasu przywrócenia Małeckiego do pierwszego zespołu nie zapominając o podwyżce i przeprosinach ze strony klubu.
|
Proponuję Protest !
|
|